fbpx

Warsztat Warsztatowca
Wyjdź na scenę

Jestem Programistą. Kocham to robić, ale jeszcze bardziej kocham Agile&Scrum. Wierzę, że można pracować ciężko, wydajnie, dobrze zarabiać i się przy tym dobrze bawić. 
W 2019 przeszkoliłem ponad 600 osobodni salowych – opracowałem własny system warsztatów.  Przeszedłem unikalny proces – i na tym kursie chce się nim podzielić.

Dlaczego zdradzam moje tajemnice?

Bo chcę, aby Twój Ważny Przekaz – dotarł do ludzi. Tak jak mój „stop wykluczeniom” przekazuję poprzez warsztaty Agile&Scrum. 

Wiem że to co robię poprawia świat, poprawiaj ze mną!

Chcę aby Twój warsztat był lepszy od mojego!
Chcę aby Twój przekaz dotarł tam gdzie powinien!

Stop rzutnikowi

Zwinny plan

Kontakt

Warsztat online

To jest warsztat online – nie webinar, nie filmik online, ale warsztat online, z interakcją, flipchartem. Po 3 sesjach – pełne Q&A. Zadania domowe, dobre praktyki, konkretne narzędzia – PIGUŁY wiedzy.
To jest kopniak do dalszej cięższej pracy!

MateuszZeromski-4 (1)

Na przekór stereotypom, jako doświadczony programista wysokiej klasy, zacząłem prowadzić warsztaty. Trafiam z przekazem do każdego – od dzieci, po emerytów i rencistów. Ciągle się doskonale a na warsztacie online – zdradzę moje sekrety.

Każdy może, możesz i ty.

Mateusz Żeromski.

Program warsztatu

W trakcie warsztatu będziemy poruszać takie tematy. Do każdego przedstawię działające i sprawdzone narzędzia.

Pewność siebie

Slajdy, rzutnik, to za mało. Zbudowanie pewnoście siebie zajmuje czas. Przedstawię narzędzia i czynności które to przyspieszą.

Flipchart

To mój najlepszy przyjaciel - korzystanie z niego buduje poczucie, że trener wie co robi. Niby proste, a jednak szczegóły grają rolę.

Budowanie pozycji

Przed, Po i Trakcie. To zajmuje czas, ale znając sztuczki - zrobisz to szybciej niż ja. Nie potrzeba strony www, czy wizytówek.

Prezentacja tematu

Włączyć rzutnik i tyle? O nie - to o wiele więcej. Poznasz narzędzia do zaprezentowania. Techniki do których ja dochodziłem wiele miesięcy.

Twoja przewaga

Już tyle wszystkiego jest a ja jednak działam na stabilnym i dojrzałym rynku, konkurując z firmami szkoleniowymi. Dam narzędzia 🙂

Strategia działania

Ogłosić wydarzenie i czekać? Troszkę za mało. Opublikować na Facebooku i czekać? Też mało. Pokaże narzędzia które pozwolą skutecznie zapełniać sale.

KUP BILET

Edycja 2 zaczyna się w Kwietniu

Dokonując zakupu warsztatu potwierdzasz, że zapoznałeś się z  Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w dokumentach postanowienia.
Płatność na konto: 33 1020 4317 0000 5902 0485 4578 | Akademia Scrum s.c. | Brzozowa 14 | 05-504 Prace Duże
W celu otrzymania faktury napisz email: [email protected]Płatność jest podana w kwocie brutto.

FAQ

Pytania organizacyjne

Wydarzenie online, z nagraniem dostępnym przez 24 godziny. 8 godzin warsztatu on-line. 

 

Przed wydarzeniem otrzymasz link do uruchomienia pokoju typu webinar. Działa na każdym urządzeniu, lecz zalecam korzystać z komputera aby łatwo pisać na czacie.

W trakcie każdej sesji: poznasz minimum 3 techniki prowadzenia warsztatu, odpowiem na minimum 3 pytania i otrzymasz pracę domową.

One są najważniejsze, w przypadku braku możliwości odpowiedzenia w trakcie webinaru – nagram dodatkowe filmiki do obejrzenia offline.

Przykładowe prace domowe: nagrać filmik na określony temat. Napisać artykuł. Przygotować rysunki flipchart. Konkretne czynności konkretne wartości.

O tak – zebrałem ogromną wiedzę w jednym, wybrałem z niej to co najlepsze, a świadczą o tym opinie osób które były na moich warsztatach.